WIZYTÓWKI

Postaw się w roli profesjonalisty i zyskaj w swoim biznesie!

Postaw na dobrą promocję!

Wizytówki firmowe są najczęściej pierwszym kontaktem wizualnym z Waszą firmą. Przedstawienie się Klientowi poprzez nowoczesną i fachowo przygotowaną wizytówkę to pierwszy krok do sukcesu Waszej firmy. Wizytówki Easy Print to najwyższej jakości produkt dla biznesu w bardzo atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie.

Doświadczenie i kreatywność grafików, z którymi współpracujemy gwarantuje Wam, że jako Wasza Agencja Reklamowa będziemy nieustannie dbać o wysoką estetykę i jednolitość wizytówek jakie wychodzą spod naszej ręki. Doradzimy i podpowiemy jakie materiały i typy nadruków są najlepsze dla Waszej firmy!

Wizytówka bezsprzecznie musi zaskakiwać. Dlatego Easy Print, idąc tym tokiem myślenia oferujemy Wam coraz bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania dotyczące oferowanych przez nas wizytówek. Stosujemy technikę białego druku, foliowania, wytłoczeń oraz złocenia, a także druku na różnego rodzaju materiałach tak aby przygotowywane przez nas wizytówki były najwyższej jakości!

PRZYKŁADOWE CENY WYDRUKU ORAZ PROJEKTOW

Cena zależy od nakładu, rodzaju papieru oraz ewentualnego uszlachetnienia. Ponadto, jeśli nie masz projektu graficznego, jego przygotowanie również wpływa na ostateczny kształt ceny. Nie martw się jednak - proces wyceny przebiega u nas sprawnie i szybko - nigdy nie zamawiasz usługi w ciemno.

WIZYTÓWKI CYFROWE

Wizytówki cyfrowe to przystępne cenowo rozwiązanie dla osób, którym zależy na jak najszybszej realizacji. Oferujemy druk na grubym (300-350 gram) papierze w pełnym kolorze lub czarno-białe. Produkt bardzo popularny wśród małych i średnich firm.

CZARNO-BIAŁE
100 szt. - 25 zł / nadruk jednostronny
100 szt. - 29 zł / nadruk dwustronny
+projekt - do wyceny
ceny netto

KOLOROWE
100 szt. - 36 zł / nadruk jednostronny
100 szt. - 42,49 zł / nadruk dwustronny
+projekt - do wyceny
ceny netto

WIZYTÓWKI FOLIWANE

Wysokiej jakości wizytówki offsetowe z dodatkowym uszlachetnieniem folią matową lub błyszczącą. Bardzo eleganckie, dzięki dodatkowemu foliowaniu są wyjątkowo trwałe. Dodatkowym atutem jest doskonała cena w przeliczeniu na sztukę.

CENNIK PAKIETU
500 szt. - 165 zł / kpl. - (0,33 zł netto/szt.)
1000 szt. - 185 zł / kpl. - (0,185 zł netto/szt!)
+projekt - do wyceny
*Istnieje możliwość dodatkowego foliowania wizytówek cyfrowych.
ceny netto

WIZYTÓWKI FOLIOWANE Z UV

Wyjątkowe połączenie matowej folii (także w wersji soft touch) z dodatkowym lakierem UV. Dzięki takiemu zabiegowi wizytówka nabiera charakteru i przyciąga uwagę odbiorcy. Błyszczącym lakierem możemy pokryć zarówno logo jak i napisy.

CENNIK PAKIETU
500 szt. - 199,90 zł / kpl. - (0,25 zł netto/szt.)
1000 szt. - 235 zł / kpl. - (0,235 zł netto/szt!)
+projekt - do wyceny
*Istnieje możliwość dodatkowego foliowania wizytówek cyfrowych.
ceny netto

WIZYTÓWKI HOTSTAMP

Wizytówki dla wyjątkowo wymagających klientów, dla których najważniejsza jest jakość oraz wysoki standard wyrobu. Hotstamping pozwala na naniesienie złotych lub srebrnych elementów za pomocą specjalnej folii wtłaczanej na gorąco. Cennik dotyczy wizytówek z folią jednstronną.

CENNIK PAKIETU
500 szt. - 390 zł / kpl.
1000 szt. - 399 zł / kpl.
+projekt - do wyceny
+jednorazowy koszt matrycy 95 zł
ceny netto

WIZYTÓWKI PVC

Druk na grubym sztywnym materiale PVC. Dostępny w dwóch różnych grubościach 0,5 oraz 0,7 mm Dzięki rozmiarowi euro 85x54 mm i zaokrąglonym rogom taka wizytówka zmieści się do każdego portfela. Gwarantujemy wyjątkową trwałość, a także świetne odwzorowanie kolorów.

Jednostronne 0,5 mm:
500 szt. - 329 zł / kpl.
1000 szt. - 399 zł / kpl.
+projekt - do wyceny
ceny netto

Jednostronne 0,7 mm:
500 szt. - 369 zł / kpl.
1000 szt. - 469 zł / kpl.
+projekt - do wyceny
ceny netto

Wybierz nowoczesne i najwyższej jakości wizytówki firmy Easy Print

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CZY MUSZĘ MIEĆ PROJEKT GRAFICZNY?

Nie, nie musisz. Ale możesz. Jeśli masz projekt graficzny - to świetnie, realizacja pójdzie nam jeszcze szybciej. Jeśli natomiast go nie posiadasz, to nic się nie stało. Nasze studio graficzne przygotuje dla Ciebie profesjonalny projekt np. na podstawie Twojego logo, tekstów oraz dostarczonych zdjęć. Przygotujemy dla Ciebie co najmniej dwa unikalne projekty - dzięki czemu będziesz mógł wybrać wersję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli jednak nie posiadasz żadnego z tych elementów - również nic się nie stało, gdyż jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie atrakcyjny projekt od podstaw.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE W EASY PRINT?

To bajecznie proste! Możesz napisać do nas maila na adres biuro@easy-print.pl i opisać w nim czego dokładnie potrzebujesz. W ciągu 1 dnia roboczego na pewno uzyskasz odpowiedź. Możesz także przyjść do nas do biura osobiście (po uprzednim kontakcie telefonicznym) - wtedy na miejscu porozmawiamy o Twoim zamówieniu. Wspólnie dobierzemy najlepsze dla Ciebie materiały oraz rodzaj druku.

Jeśli masz gotowy projekt niezwłocznie rozpoczniemy realizację – dokładną datę odbioru zamówionego towaru prześlemy do Ciebie mailem - jeśli uda nam się wykonać Twoje zlecenie szybciej niż zakładaliśmy poinformujemy Ci o tym.

Jeśli nie posiadasz projektu, po ustaleniu głównych założeń i/lub dostarczeniu nam materiałów Twojej firmy (o ile takimi dysponujesz) takich jak logo, kolory firmowe itp. przygotujemy dla Ciebie co najmniej dwa unikalne projekty - dzięki czemu będziesz mógł wybrać wersję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Po ostatecznej akceptacji zarówno treści jak i wyglądu rozpoczniemy drukowanie.

JAK WYGLĄDAJĄ PŁATNOŚCI W EASY PRINT?

Do każdego zamówionego u nas towaru lub usługi wystawimy paragon bądź fakturę. Przy pierwszym zleceniu wymagamy z Twojej strony zaliczki 50% końcowej kwoty zamówienia, pozostałe 50% płatne jest przy odbiorze gotówką lub przelewem w dniu wysyłki. WAŻNE! Zaliczkę płacisz tylko wtedy gdy zaakceptujesz wysłane przez nas projekty i jesteś zdecydowany złożyć zamówienie lub też gdy dostarczone przez Ciebie pliki przejdą naszą weryfikację.

JAKIE SĄ RODZAJE PAPIERÓW DO DRUKU?

Do druku cyfrowego stosujemy kilkanaście różnych rodzajów papieru. W zależności od tego co i w jakim celu chcesz wydrukować dobierzemy odpowiednią gramaturę oraz typ papieru. Większość podłoży ZAWSZE jest na miejscu- jeśli chcesz się upewnić na czym dany plik zostanie wydrukowany możesz obejrzeć papier przed zleceniem druku. Dysponujemy także szeroką gamą wzorników, z których możesz wybrać papier idealnie odpowiadającym Twoim potrzebom - zamówimy go specjalnie dla Ciebie!

CZY A4 JEST WIĘKSZE OD A5 CZY ODWROTNIE?

To jedno z pytań najczęściej zadawanych nam przez naszych klientów. Poniżej mała ściąga:

A4 - 297 na 210 mm (rozmiar kartki z bloku rysunkowego)

A5 - 210 na 148 mm (rozmiar zeszytu szkolnego)

A6- 148 na 105 mm (1/4 kartki z bloku rysunkowego)

A7 - najmniejszy możliwy format ulotki 74 na 105 mm

DL - 99 na 210 mm

CO JEŚLI PO KILKU MIESIĄCACH BĘDĘ CHCIAŁ WYKONAĆ DODRUK MATERIAŁÓW WCZEŚNIEJ JUŻ WYDRUKOWANYCH?

Jeśli drukowałeś u nas Twoje pliki są na pewno bezpieczne w naszej bazie. Projekty i dane trzymamy dwa lata na dysku. Jeśli zlecałeś nam druk ponad dwa lata temu - nie przejmuj się - Twoje dane są zapisane na dysku zewnętrznym bądź innym nośniku. Przy dodruku oferujemy także drobne zmiany (zmiana danych na wizytówce, wprowadzenie innego adresu na ulotce) - w cenie druku!

PO ODEBRANIU TOWARU ZNALAZŁEM NA ZAMÓWIONYCH WYDRUKACH BŁĄD. CO TERAZ?

Wszystkie projekty wykonane przez nas przesyłamy do Twojej akceptacji, jeśli więc taka wersja została przez Ciebie zaakceptowana, nie mamy podstaw do uznania takiej reklamacji. W innych przypadkach reklamacja zostanie rozpatrzona najszybciej jak to możliwe, a co za tym idzie wykonamy ponowny wydruk poprawionej wersji Twojego projektu.

CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ USŁUGĘ W TRYBIE EKSPRES?

W większości przypadków: tak! Oczywiście nie wszystko da się wydrukować/wykonać w trybie ekspres jednak jeśli potrzebujesz pilnej realizacji warto zapytać! Opcja ekspres jest dodatkowo płatna jednak dzięki temu masz pewność, że Twój towar dotrze do Ciebie i Twoich klientów na czas!

JAK UZYSKAĆ RABAT?

Sposobów jest kilka ;-). Najprościej zamówić usługę w pakiecie - jeśli nie znalazłeś pakietu odpowiadającego Twoim potrzebom - stwórz własny (min. 3 dowolne usługi). 
Kilka razy do roku pojawiają się u nas promocje sezonowe - warto obserwować nas na facebooku - tam zamieszczamy wszystkie niezbędne informacje dotyczące przecen!
Jeśli jesteś z nami już długo możesz także liczyć na rabaty lojalnościowe oraz uznaniowe.

logo_szare_150

Tel: 782 157 971 Email: biuro@easy-print.pl

ZADAJ PYTANIE SPECJALIŚCIE

TOP