OKLEJANIE WITRYN

Profesjonalne oklejenie szyb oraz witryn - sprawnie, niedrogo i z pomysłem

Stwórz z nami okno swoich możliwości

Zajmujemy się kompleksowym wyklejaniem szyb oraz witryn. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców, dla których ważna jest wizualna i estetyczna strona prowadzonego przez nich biznesu. Przygotujemy dla Ciebie oryginalny projekt, wspólnie dobierzemy najbardziej adekwatny materiał, wydrukujemy oraz zamontujemy folie na Twojej witrynie sklepowej bądź oknie.

Pracujemy wyłącznie na urządzeniach oraz materiałach najlepszej jakości, dzięki czemu dostajesz gwarancję trwałości oraz usługi wykonanej na najwyższym poziomie.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór folii oraz technik zadruku - w zależności od Twoich potrzeb witryny wykleimy folią bardziej bądź mniej przepuszczającą światło, folią zakrywającą okno w całości bądź jedynie jego niewielki obszar. Doradzimy najlepszy sposób na to, by Twoja reklama była skuteczna.

W JAKI SPOSÓB MOŻESZ WYKLEIĆ WITRYNĘ?

ZOBACZ, JAKIE DAJEMY CI MOŻLIWOŚCI!

OKLEJENIE FOLIĄ NA CAŁEJ POWIERZCHNI WITRYNY

W tym przypadku można zastosować folię monomeryczną (folię okienną pełną), na której świetnie sprawdzają się fotografie, obrazy bądź grafiki z płynnymi przejściami kolorów.  Możemy zastosować folię matową bądź błyszczącą, która, po odpowiednim zabezpieczeniu laminatem, jest bardzo odporna na promieniowanie UV, czynniki mechaniczne oraz wodę. .............................................................

WYKLEJENIE LOGO WRAZ Z GODZINAMI OTWARCIA

Dzięki nowoczesnym ploterom tnącym jesteśmy w stanie wyciąć właściwie dowolny kształt w wybranym rodzaju folii. To rozwiązanie cenią sobie klienci, dla których już sama witryna jest swoistą formą reklamy i nie mają oni potrzeby, by ją dodatkowo zaklejać (bo np. prezentowane są na niej produkty). Eleganckie logo oraz widoczne godziny otwarcia zapewnią czytelność przekazu.

DOWOLNY WYCIĘTY KSZTAŁT

Jeśli nie chcesz wyklejać całej witryny ani ograniczać się wyłącznie do logo oraz godzin otwarcia - możemy wyciąć dla Ciebie dowolny kształt i wykleić okno tylko częściowo. Rozwiązanie idealne, jeśli chcesz przyciągnąć uwagę swoich klientów jakimś atrakcyjnym bądź ważnym elementem graficznym (np. aktualna promocja) przy jednoczesnym zachowaniu większej ilości światła w lokalu.

JAKIE SĄ PLUSY OKLEJENIA WITRYNY?

Tania forma reklamy

Jednorazowy koszt, reklama aktywna 24h/dobę

Zdobędziesz nowych klientów

Pomyśl ile potencjalnych klientów mija Twój lokal każdego dnia?

Zwiększysz estetykę lokalu

Optymalne wykorzystanie powierzchni Twojego lokalu dzięki atrakcyjnej grafice.

PRZYKŁADOWE CENY REALIZACJI

Cena zależy od kilku czynników. Najpierw musimy ustalić sobie, jak duże będzie pole wyklejenia szyby bądź witryny. Następnie, wspólnie z Tobą, dobierzemy najlepszy rodzaj folii, jaka się w danym przypadku sprawdzi. Ponadto, jeśli nie masz projektu graficznego, jego przygotowanie również wpływa na ostateczny kształt ceny. Nie martw się jednak - proces wyceny przebiega u nas sprawnie i szybko - nigdy nie zamawiasz usługi w ciemno.

FOLIA PEŁNA

Oklejenie 5 szyb szyb folią pełną z bezbarwnym laminatem zabezpieczającym przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz promieniowaniem UV. Wymiary szyb 170 na 80 cm (4 szyby) oraz jedna mniejsza 170 na 40 cm.

Cena: około 650 zł netto + dojazd

FOLIA OWV + PLOTEROWA

Oklejanie dwóch 2 szyb folią OWV - przepuszczającą światło. Każda z szyb o wymiarach 170 na 80 cm oraz 2 szyby o tych samych wymiarach oklejone folią ploterową w różnych kolorach. Dodatkowo mniejsza szyba o wymiarach 170 na 40 cm oklejona folią ploterową.

Cena: około 550 zł netto + dojazd

KASETON PODŚWIETLANY

Kaseton podświetlany jednostronny o wymiarze 500 x 70 cm, wykonany na profilu aluminiowym o gr. 14 cm, osprzęt i moduły LED. Wykonany na poliwęglanie mlecznym do podświetleń wraz z grafiką i wyklejeniem. Cena nie zawiera montażu.

Cena: około 2100 zł netto + montaż

LOGO + GODZINY OTWARCIA

Wyklejeni logo oraz godzin otwarcia na drzwiach - 50 x 50 cm.

Cena: około 35 zł netto + dojazd

POTYKACZ

Potykacz dwustronny PVC 55 x 101 cm wraz z oklejeniem.

Cena: 165 zł netto

UWAGA!

CENY DOTYCZĄ PRZYKŁADOWYCH REALIZACJI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI A BEZPŁATNIE PRZYGOTUJEMY ROZWIĄZANIE NAJLEPIEJ DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Tel: 782 157 971
Email: biuro@easy-print.pl

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CZY MUSZĘ MIEĆ PROJEKT GRAFICZNY?

Nie, nie musisz. Ale możesz. Jeśli masz projekt graficzny - to świetnie, realizacja pójdzie nam jeszcze szybciej. Jeśli natomiast go nie posiadasz, to nic się nie stało. Nasze studio graficzne przygotuje dla Ciebie profesjonalny projekt np. na podstawie Twojego logo, tekstów oraz dostarczonych zdjęć. Przygotujemy dla Ciebie co najmniej dwa unikalne projekty - dzięki czemu będziesz mógł wybrać wersję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli jednak nie posiadasz żadnego z tych elementów - również nic się nie stało, gdyż jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie atrakcyjny projekt od podstaw.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE W EASY PRINT?

To bajecznie proste! Możesz napisać do nas maila na adres biuro@easy-print.pl i opisać w nim czego dokładnie potrzebujesz. W ciągu 1 dnia roboczego na pewno uzyskasz odpowiedź. Możesz także przyjść do nas do biura osobiście (po uprzednim kontakcie telefonicznym) - wtedy na miejscu porozmawiamy o Twoim zamówieniu. Wspólnie dobierzemy najlepsze dla Ciebie materiały oraz rodzaj druku.

Jeśli masz gotowy projekt niezwłocznie rozpoczniemy realizację – dokładną datę odbioru zamówionego towaru prześlemy do Ciebie mailem - jeśli uda nam się wykonać Twoje zlecenie szybciej niż zakładaliśmy poinformujemy Ci o tym.

Jeśli nie posiadasz projektu, po ustaleniu głównych założeń i/lub dostarczeniu nam materiałów Twojej firmy (o ile takimi dysponujesz) takich jak logo, kolory firmowe itp. przygotujemy dla Ciebie co najmniej dwa unikalne projekty - dzięki czemu będziesz mógł wybrać wersję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Po ostatecznej akceptacji zarówno treści jak i wyglądu rozpoczniemy drukowanie.

JAK WYGLĄDAJĄ PŁATNOŚCI W EASY PRINT?

Do każdego zamówionego u nas towaru lub usługi wystawimy paragon bądź fakturę. Przy pierwszym zleceniu wymagamy z Twojej strony zaliczki 50% końcowej kwoty zamówienia, pozostałe 50% płatne jest przy odbiorze gotówką lub przelewem w dniu wysyłki. WAŻNE! Zaliczkę płacisz tylko wtedy gdy zaakceptujesz wysłane przez nas projekty i jesteś zdecydowany złożyć zamówienie lub też gdy dostarczone przez Ciebie pliki przejdą naszą weryfikację.

JAKIE SĄ RODZAJE PAPIERÓW DO DRUKU?

Do druku cyfrowego stosujemy kilkanaście różnych rodzajów papieru. W zależności od tego co i w jakim celu chcesz wydrukować dobierzemy odpowiednią gramaturę oraz typ papieru. Większość podłoży ZAWSZE jest na miejscu- jeśli chcesz się upewnić na czym dany plik zostanie wydrukowany możesz obejrzeć papier przed zleceniem druku. Dysponujemy także szeroką gamą wzorników, z których możesz wybrać papier idealnie odpowiadającym Twoim potrzebom - zamówimy go specjalnie dla Ciebie!

CZY A4 JEST WIĘKSZE OD A5 CZY ODWROTNIE?

To jedno z pytań najczęściej zadawanych nam przez naszych klientów. Poniżej mała ściąga:

A4 - 297 na 210 mm (rozmiar kartki z bloku rysunkowego)

A5 - 210 na 148 mm (rozmiar zeszytu szkolnego)

A6- 148 na 105 mm (1/4 kartki z bloku rysunkowego)

A7 - najmniejszy możliwy format ulotki 74 na 105 mm

DL - 99 na 210 mm

CO JEŚLI PO KILKU MIESIĄCACH BĘDĘ CHCIAŁ WYKONAĆ DODRUK MATERIAŁÓW WCZEŚNIEJ JUŻ WYDRUKOWANYCH?

Jeśli drukowałeś u nas Twoje pliki są na pewno bezpieczne w naszej bazie. Projekty i dane trzymamy dwa lata na dysku. Jeśli zlecałeś nam druk ponad dwa lata temu - nie przejmuj się - Twoje dane są zapisane na dysku zewnętrznym bądź innym nośniku. Przy dodruku oferujemy także drobne zmiany (zmiana danych na wizytówce, wprowadzenie innego adresu na ulotce) - w cenie druku!

PO ODEBRANIU TOWARU ZNALAZŁEM NA ZAMÓWIONYCH WYDRUKACH BŁĄD. CO TERAZ?

Wszystkie projekty wykonane przez nas przesyłamy do Twojej akceptacji, jeśli więc taka wersja została przez Ciebie zaakceptowana, nie mamy podstaw do uznania takiej reklamacji. W innych przypadkach reklamacja zostanie rozpatrzona najszybciej jak to możliwe, a co za tym idzie wykonamy ponowny wydruk poprawionej wersji Twojego projektu.

CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ USŁUGĘ W TRYBIE EKSPRES?

W większości przypadków: tak! Oczywiście nie wszystko da się wydrukować/wykonać w trybie ekspres jednak jeśli potrzebujesz pilnej realizacji warto zapytać! Opcja ekspres jest dodatkowo płatna jednak dzięki temu masz pewność, że Twój towar dotrze do Ciebie i Twoich klientów na czas!

JAK UZYSKAĆ RABAT?

Sposobów jest kilka ;-). Najprościej zamówić usługę w pakiecie - jeśli nie znalazłeś pakietu odpowiadającego Twoim potrzebom - stwórz własny (min. 3 dowolne usługi). 
Kilka razy do roku pojawiają się u nas promocje sezonowe - warto obserwować nas na facebooku - tam zamieszczamy wszystkie niezbędne informacje dotyczące przecen!
Jeśli jesteś z nami już długo możesz także liczyć na rabaty lojalnościowe oraz uznaniowe.

logo_szare_150

Tel: 782 157 971 Email: biuro@easy-print.pl

ZADAJ PYTANIE SPECJALIŚCIE

TOP