OKLEJANIE POJAZDÓW

Chcesz wypromować produkt albo wyróżnić się z tłumu?

Powierz oklejenie samochodu zawodowcom!

Samochód firmowy to nie tylko narzędzie pracy, lecz także doskonała powierzchnia reklamowa. Przemieszczając się po mieście, stojąc w korku pozwól się zauważyć potencjalnym klientom! Ciekawa i dobrze wykonana reklama na Twoim samochodzie sprawi, że wyróżnisz się z tłumu i poszerzysz grono Twoich odbiorców!

Dzięki takiej reklamie jesteś w stanie w krótkim czasie pozyskać nowych klientów. Co trzeba zrobić? Tak naprawdę niewiele. Wystarczy, żebyś nam zaufał. Wspólnie ustalimy, jaką część pojazdu chcesz okleić. Może to być tylna szyba, szyby boczne oraz część karoserii. Wybór należy do Ciebie! Następnie - jak zawsze wykonamy projekt, który naniesiemy na zdjęcie Twojego samochodu. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć jak auto będzie się prezentować z zamontowaną już reklamą!

Taka reklama pracuje dla Ciebie non–stop! Jeżdżąc każdego dnia po mieście mijasz setki, jeśli nie tysiące osób, które mogą stać się klientami Twojej firmy. Nawet gdy Ty jesteś na urlopie Twój samochód pozostawiony pod domem czy na parkingu przyciąga potencjalnych odbiorców. To świetny sposób na skuteczną reklamę!

CO ZYSKASZ OKLEJAJĄC POJAZD?

Nowych klientów

Zastanawiałeś się ilu potencjalnych klientów mija Twój samochód każdego dnia?

Podniesiesz prestiż

Profesjonalnie oklejony samochód będzie wizytówką Twojej firmy.

Reklama 24h na dobę

Taka reklama pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

PRZYKŁADY OKLEJENIA ELEMENTÓW SAMOCHODU

Poniżej przedstawiamy kilka opcji oklejenia samochodów z przykładowymi cenami. Wykonujemy oklejanie siatką One Way Vision (OWV), folią monomeryczną z zadrukiem w pełnym kolorze oraz folią ploterową wycinaną w dowolny kształt.

OSOBOWE

oklejanie samochodów osobowych wrocław

szyba

ok. 83 zł netto

Tylna szyba oklejona siatką owv o wymiarach 120 na 70 cm. Tylna szyba oklejona siatką owv o wymiarach 120 na 70 cm.

oklejanie samochodów osobowych wrocław

szyba, drzwi

ok. 129 zł netto

Tylna szyba oklejona siatką owv o wymiarach 120 na 70 cm - 83 zł netto plus nazwa i dane teleadresowe na drzwiach pasażera i kierowcy, wycinane z jednego koloru folii max. wymiar 60 cm szerokości na 30 wysokości 23 zł netto za stronę.

oklejanie samochodów osobowych wrocław

szyba, 2x drzwi

ok. 225 zł netto

Tylna szyba oklejona siatką owv o wymiarach 120 na 70 cm - 83 zł netto plus nazwa i dane teleadresowe na drzwiach pasażera i kierowcy, wycinane z jednego koloru folii maxymalny wymiar 60 cm szerokości na 30 wysokości 23 zł netto za stronę plus pełnokolorowa grafika (druk solwentowy z dodatkowym zabezpieczeniem folia bezbarwną w macie lub błysku) o wymiarach 70 na 45 cm- 48 zł za stronę.

VAN

oklejanie pojazdów typu VAN wrocław

drzwi

ok. 118 zł netto

Drzwi pasażera i kierowcy oklejone folia ploterową w jednym kolorze o wymiarach 90 na 65 cm - 59 zł za stronę.

oklejanie pojazdów typu VAN wrocław

drzwi, bok

ok. 448 zł netto

Drzwi pasażera i kierowcy oklejone folia ploterową w jednym kolorze o wymiarach 90 na 65 cm - 59 zł za stronę, bok auta oklejony pałną folią, z dodatkowym zabezpieczeniem folią bezbarwną- wielkość 140 cm na 80 cm - 165 zł za stronę.

oklejanie pojazdów typu VAN wrocław

drzwi, bok, tył

ok. 586 zł netto

Drzwi pasażera i kierowcy oklejone folia ploterową w jednym kolorze o wymiarach 90 na 65 cm - 59 zł za stronę, bok auta oklejony pałną folią, z dodatkowym zabezpieczeniem folią bezbarwną- wielkość 140 cm na 80 cm- 165 zł za stronę plus tylne wnęki w drzwiach o wymiarach 70 an 70 cm (pełna folia plus zabezpieczenie) po 69 zł netto za stronę.

BUS

oklejanie pojazdów typu BUS wrocław

drzwi

ok. 118 zł netto

Drzwi pasażera i kierowcy oklejone folia ploterową w jednym kolorze o wymiarach 90 na 65 cm - 59 zł za stronę.

oklejanie pojazdów typu BUS wrocław

drzwi, bok

ok. 630 zł netto

Drzwi pasażera i kierowcy oklejone folia ploterową w jednym kolorze o wymiarach 90 na 65 cm - 59 zł za stronę , wnęka boczna o wymiarach 220 na 70 cm oklejona pełną folią z dodatkowym zabezpieczeniem 265 zł netto za sztukę.

oklejanie pojazdów typu BUS wrocław

drzwi, bok, tył

ok. 792 zł netto

Drzwi pasażera i kierowcy oklejone folia ploterową w jednym kolorze o wymiarach 90 na 65 cm - 59 zł za stronę , wnęka boczna o wymiarach 220 na 70 cm oklejona pełną folią z dodatkowym zabezpieczeniem 265 zł netto za sztukę oraz tył busa (wnęki) o wymiarach 80 na 75 cm po 81 zł za sztukę.

UWAGA!

CENY DOTYCZĄ PRZYKŁADOWYCH REALIZACJI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI A BEZPŁATNIE PRZYGOTUJEMY ROZWIĄZANIE NAJLEPIEJ DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Tel: 782 157 971 Email: biuro@easy-print.pl

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CZY MUSZĘ MIEĆ PROJEKT GRAFICZNY?

Nie, nie musisz. Ale możesz. Jeśli masz projekt graficzny - to świetnie, realizacja pójdzie nam jeszcze szybciej. Jeśli natomiast go nie posiadasz, to nic się nie stało. Nasze studio graficzne przygotuje dla Ciebie profesjonalny projekt np. na podstawie Twojego logo, tekstów oraz dostarczonych zdjęć. Przygotujemy dla Ciebie co najmniej dwa unikalne projekty - dzięki czemu będziesz mógł wybrać wersję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli jednak nie posiadasz żadnego z tych elementów - również nic się nie stało, gdyż jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie atrakcyjny projekt od podstaw.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE W EASY PRINT?

To bajecznie proste! Możesz napisać do nas maila na adres biuro@easy-print.pl i opisać w nim czego dokładnie potrzebujesz. W ciągu 1 dnia roboczego na pewno uzyskasz odpowiedź. Możesz także przyjść do nas do biura osobiście (po uprzednim kontakcie telefonicznym) - wtedy na miejscu porozmawiamy o Twoim zamówieniu. Wspólnie dobierzemy najlepsze dla Ciebie materiały oraz rodzaj druku.

Jeśli masz gotowy projekt niezwłocznie rozpoczniemy realizację – dokładną datę odbioru zamówionego towaru prześlemy do Ciebie mailem - jeśli uda nam się wykonać Twoje zlecenie szybciej niż zakładaliśmy poinformujemy Ci o tym.

Jeśli nie posiadasz projektu, po ustaleniu głównych założeń i/lub dostarczeniu nam materiałów Twojej firmy (o ile takimi dysponujesz) takich jak logo, kolory firmowe itp. przygotujemy dla Ciebie co najmniej dwa unikalne projekty - dzięki czemu będziesz mógł wybrać wersję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Po ostatecznej akceptacji zarówno treści jak i wyglądu rozpoczniemy drukowanie.

JAK WYGLĄDAJĄ PŁATNOŚCI W EASY PRINT?

Do każdego zamówionego u nas towaru lub usługi wystawimy paragon bądź fakturę. Przy pierwszym zleceniu wymagamy z Twojej strony zaliczki 50% końcowej kwoty zamówienia, pozostałe 50% płatne jest przy odbiorze gotówką lub przelewem w dniu wysyłki. WAŻNE! Zaliczkę płacisz tylko wtedy gdy zaakceptujesz wysłane przez nas projekty i jesteś zdecydowany złożyć zamówienie lub też gdy dostarczone przez Ciebie pliki przejdą naszą weryfikację.

JAKIE SĄ RODZAJE PAPIERÓW DO DRUKU?

Do druku cyfrowego stosujemy kilkanaście różnych rodzajów papieru. W zależności od tego co i w jakim celu chcesz wydrukować dobierzemy odpowiednią gramaturę oraz typ papieru. Większość podłoży ZAWSZE jest na miejscu- jeśli chcesz się upewnić na czym dany plik zostanie wydrukowany możesz obejrzeć papier przed zleceniem druku. Dysponujemy także szeroką gamą wzorników, z których możesz wybrać papier idealnie odpowiadającym Twoim potrzebom - zamówimy go specjalnie dla Ciebie!

CZY A4 JEST WIĘKSZE OD A5 CZY ODWROTNIE?

To jedno z pytań najczęściej zadawanych nam przez naszych klientów. Poniżej mała ściąga:

A4 - 297 na 210 mm (rozmiar kartki z bloku rysunkowego)

A5 - 210 na 148 mm (rozmiar zeszytu szkolnego)

A6- 148 na 105 mm (1/4 kartki z bloku rysunkowego)

A7 - najmniejszy możliwy format ulotki 74 na 105 mm

DL - 99 na 210 mm

CO JEŚLI PO KILKU MIESIĄCACH BĘDĘ CHCIAŁ WYKONAĆ DODRUK MATERIAŁÓW WCZEŚNIEJ JUŻ WYDRUKOWANYCH?

Jeśli drukowałeś u nas Twoje pliki są na pewno bezpieczne w naszej bazie. Projekty i dane trzymamy dwa lata na dysku. Jeśli zlecałeś nam druk ponad dwa lata temu - nie przejmuj się - Twoje dane są zapisane na dysku zewnętrznym bądź innym nośniku. Przy dodruku oferujemy także drobne zmiany (zmiana danych na wizytówce, wprowadzenie innego adresu na ulotce) - w cenie druku!

PO ODEBRANIU TOWARU ZNALAZŁEM NA ZAMÓWIONYCH WYDRUKACH BŁĄD. CO TERAZ?

Wszystkie projekty wykonane przez nas przesyłamy do Twojej akceptacji, jeśli więc taka wersja została przez Ciebie zaakceptowana, nie mamy podstaw do uznania takiej reklamacji. W innych przypadkach reklamacja zostanie rozpatrzona najszybciej jak to możliwe, a co za tym idzie wykonamy ponowny wydruk poprawionej wersji Twojego projektu.

CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ USŁUGĘ W TRYBIE EKSPRES?

W większości przypadków: tak! Oczywiście nie wszystko da się wydrukować/wykonać w trybie ekspres jednak jeśli potrzebujesz pilnej realizacji warto zapytać! Opcja ekspres jest dodatkowo płatna jednak dzięki temu masz pewność, że Twój towar dotrze do Ciebie i Twoich klientów na czas!

JAK UZYSKAĆ RABAT?

Sposobów jest kilka ;-). Najprościej zamówić usługę w pakiecie - jeśli nie znalazłeś pakietu odpowiadającego Twoim potrzebom - stwórz własny (min. 3 dowolne usługi). 
Kilka razy do roku pojawiają się u nas promocje sezonowe - warto obserwować nas na facebooku - tam zamieszczamy wszystkie niezbędne informacje dotyczące przecen!
Jeśli jesteś z nami już długo możesz także liczyć na rabaty lojalnościowe oraz uznaniowe.

logo_szare_150

Tel: 782 157 971 Email: biuro@easy-print.pl

ZADAJ PYTANIE SPECJALIŚCIE

TOP