EASY-PRINT
NOWE MOŻLIWOSCI - 100% WYKORZYSTANYCH SZANS BIZNESOWYCH

Easy Print to nie zwyczajna drukarnia. Jesteśmy zespołem ekspertów – artystów kreacji, którzy do perfekcji opanowali sztukę budowania skutecznych komunikatów słowno-wizualnych, aby otwierać przed naszymi klientami nowe możliwości.

W dzisiejszym świecie, zdominowanym przez reklamę, prowadząc jakąkolwiek działalność nie możesz sobie pozwolić na brak identyfikacji wizualnej. Każda powierzchnia niezapełniona reklamą, każde spotkanie z klientem, na którym nie wręczysz mu ulotki, folderu lub katalogu z własnym logo i ofertą to Twoje niewykorzystane szanse. Zaufaj profesjonalistom i daj się rozpoznać!

UNIKALNY CHARAKTER WNĘTRZ

BIURA, SKLEPY, RESTAURACJE, HOTELE, SALE KONFERENCYJNE

Ergonomia, funkcjonalność i bogate wyposażenie Twojego lokalu to nie wszystko. Skuteczne budowanie marki odbywa się również wewnątrz – w przestrzeni, którą odwiedzają Twoi klienci. Daj się poznać jako profesjonalny przedsiębiorca! Sprawimy, że Twoi klienci poczują się wyjątkowo w Twoim lokalu i na długo zapamiętają markę.

Jak Cię widzą, tak Cię zapamiętają.

Nasza oferta wyglądu pomieszczeń jest unikatowa, ponieważ łączy przywiązanie do kilku najważniejszych zasad, takich jak:

Estetyka

Atrakcyjne i dyskretne logo, potrafi zdziałać więcej niż ściana oklejona jak tablica ogłoszeniowa.

Synteza

Zdajemy sobie sprawę, że w głowie klienta na dłużej pozostanie perswazyjny komunikat, niż setki zbędnych słów.

Kompleksowość

Wierzymy, że każda powierzchnia i element wystroju może być odpowiedni do stworzenia wizualizacji, pod warunkiem, że zachowamy spójność.

Innowacyjność

Jeżeli wszyscy konkurenci reklamują się podobnie, to znak że musisz pójść swoją własną drogą, by wyróżnić się w oczach klientów.

Doświadczenie

Mamy za sobą setki projektów i znamy potrzeby Twoich klientów.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

WIZYTÓWKI, KATALOGI, PAPIER FIRMOWY, KOPERTY, KALENDARZE, NOTATNIKI

Paleolityczne malowidła naskalne, kościelne freski, a dziś bogato ilustrowane katalogi udowadniają pewną uniwersalną ludzką cechę – myślimy i odczuwamy emocje przy pomocy obrazu. Między innymi dlatego podróżując autostradą, potrafisz zgłodnieć dostrzegając żółtą literę „M”, a widząc logo z nadgryzionym jabłkiem, wiesz że masz do czynienia z wysokiej klasy urządzeniem mobilnym.

Na tej samej zasadzie działa identyfikacja wizualna, która w przypadku Twojej firmy nie jest tradycyjną koniecznością, lecz działaniem generującym kolejne szanse sprzedażowe!

W Easy Print, tworzymy dla naszych klientów elementy identyfikacji wizualnej, które zawsze są atrakcyjne i spójne pod względem graficznym. Skutecznie komunikują korzyści oferty, stawiając na grę obrazem, a tekst ograniczając do niezbędnego – ale zawsze porażająco efektywnego minimum!

Wykorzystaj wszystkie szanse sprzedażowe!

Wykorzystaj potencjał reklamowy gadżetów!

GADŻETY DLA TWOICH KLIENTÓW

NIESZABLONOWE, ELEGANCKIE, EFEKTYWNE, SPERSONALIZOWANE

Ludzie bez wyjątku uwielbiają otrzymywać gratisy – wszystkie! Jednak przede wszystkim te, które będą dla nich użyteczne. Prezenty, które wręczamy swoim klientom to nie jest zbędny wydatek, tylko inwestycja w przyszłość! I to niezależnie od tego, czy rozdajemy próbki własnych produktów, czy dodatkowe upominki.

Nawet jeśli klient nie dokonał zakupu, dobrze potraktowany i obdarowany prezentem prawdopodobnie do Ciebie wróci, być może w towarzystwie znajomych. Gadżety, które rozdajesz muszą podkreślać tożsamość Twojej marki. Każde użycie, czy też ekspozycja Twojego gratisu to dodatkowa reklama, w zasadzie darmowa.

W Easy Print przykładamy szczególną uwagę do wyboru funkcjonalności i wyglądu gadżetów firmowych, aby jak najlepiej wykorzystać ich potencjał. Doradzamy, co sprawdzi się w przypadku określonej grupy docelowej i jak w najbardziej efektywny sposób zmaksymalizować reklamowy potencjał produktu.

KALKULATOR Z ETUI

Biały - transparentny. Nadruk w jednym kolorze pod wyświetlaczem.

50 sztuk - 11,99 netto / szt.
100 sztuk - 10,49 netto / szt.

LATARKA Z NADRUKIEM

Latarki dostępne w kilku kolorach z możliwością graweru jednostronnego.

50 sztuk - 9,99 netto / szt.
100 sztuk - 8,49 netto / szt.

PARASOLKI Z NADRUKIEM

Parasolki o szer. 1080 mm. Znakowanie na panelu.

50 sztuk - 15,90 netto / szt.
100 sztuk - 13,90 netto / szt.

TORBA NA ZAKUPY

Torba bawełniana z nadrukiem jednostronnym w jednym kolorze.

50 sztuk - 8,19 netto / szt.
100 sztuk - 6,90 netto / szt.

Interesują Cię mniejsze ilości, chcesz zrobić nadruk w pełnym kolorze - zapytaj o tory sublimacyjne!

SKRZYNKA NA WINO

Skrzynka z zasuwką o wym. 355x110x110 mm. Drewno sosnowe.

32,50 zł netto / szt.

Grawer 5 na 5 cm. Zamówienia już od 10 sztuk!

SKRZYNKA Z GRAWEREM

Skrzynka na czekoladki i prezenty. Wym. 180x155x78 mm.

25,95 zł netto / szt.

Grawer 5 na 5 cm. Zamówienia już od 10 sztuk!

ODKRYJ NOWE MOŻLIWOŚCI DODATKOWEJ PROMOCJI SWOJEJ FIRMY Z EASY PRINT

Z nami identyfikacja wizualna to coś więcej niż standard - to maksymalizacja szans sprzedażowych.

Doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania, projektujemy, pomagamy przyciągać klientów. Skontaktuj się i zamów darmową wycenę!

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

logo_szare_150

Tel: 782 157 971

Email: biuro@easy-print.pl

TOP