KUBKI | DŁUGOPISY| KOSZULKI

Gadżety warte zapamiętania!

Zaparz przyjemność sukcesem!

Chcesz, aby klienci pamiętali o Tobie cały czas pijąc swój ulubiony napój? Zamów dla nich coś miłego, wywołaj uśmiech i zapadaj w pamięć!

W Easy Print możesz zamówić efektowne gadżety reklamowe – wyjątkowy kubek, praktyczny długopis i wygodną koszulkę! Przypominaj o swojej firmie dyskretnie i postaw na funkcjonalne rozwiązania reklamowe, które wciąż działają!

Projektując gadżety reklamowe zawsze stawiamy na wysoką jakość, która cieszy naszych klientów. Takie produkty pomagają w budowaniu partnerskich relacji biznesowych!

Pomożemy Ci stworzyć spójne materiały reklamowe, zadbamy o ich estetykę i odpowiedni przekaz.

WYBIERZ GADŻET, TEKST?

DOBIERZ MATERIAŁ NAJLEPIEJ DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

KUBEK

Spraw, aby klient przypominał sobie o Twojej firmie cały czas – w trakcie picia swojego ulubionego napoju.
W ofercie posiadamy także kubki z kolorowym środkiem, z kolorowym uszkiem oraz magiczne w kilku kolorach.

KUBEK BIAŁY Z KOLOROWYM NADRUKIEM

Kubek 330 ml, kartonik do transportu

10 szt. - 12,20 zł / szt.
powyżej 10 szt.  - 10,49 zł / szt.
ceny netto

KUBEK BIAŁY Z KOLOROWYM NADRUKIEM I POWŁOKĄ JS COATING

Kubek 330 ml, nadający się do mycia w zmywarce, wysoka jakość bieli oraz podwyższona trwałość, kartonik do transportu

10 szt. - 17,99 zł / szt.
powyżej 10 szt.  - 15,99 zł / szt.
ceny netto

DŁUGOPIS

Dzięki długopisom z Twoim logo nie tylko sprawisz, że klienci będą pamiętać o Tobie, ale również podniesiesz prestiż swojej firmy.

RODZAJ 1

Grawerowany, aluminiowy długopis
Lindo, dostępny w kilku kolorach.
Grawer wykonujemy na korpusie jedno bądź dwustronnie.

100 sztuk - 2,95 zł netto/szt.
500 sztuk - 2,25 zł netto/szt.

RODZAJ 1

Długopis plastikowy San Antonio, dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Możliwość wykonania nadruku w kilku kolorach.

100 sztuk - 2,35 zł netto/szt.
500 sztuk - 2,19 zł netto/szt.

KOSZULKI

Jeżeli chcesz zadbać o unikalny i spójny wizerunek Twojej firmy, z pewnością koszulki dla pracowników z Twoim logo.

FLEX

Koszulka na której wykonujemy nadruk za pomocą wgrzewanego flexa. Flex to specjalna folia dostępna w wielu kolorach. Wycięty kształt lub napis przenosimy na koszulkę (najlepiej) wykonaną ze 100% bawełny za pomocą prasy płaskiej. Istnieje możliwość łączenia różnych kolorów, a także "naprasowana" elementów uprzednio wydrukowanych na tej folii.

18 zł netto

Możliwość druku na materiale dostarczonym przez klienta.
Zamówienia od 1 szt.

SUBLIMACJA

Koszulki sublimacyjne wykonane z wysokiej jakości poliestru i bawełny (50/50) dzięki takiej mieszance możemy wykonać nadruk bezpośrednio na ubraniu - nie używając to tego żadnych dodatkowych materiałów.

43 zł netto

Nadruk jest trwały i nie spiera się nawet w wysokich temperaturach.

UWAGA!

CENY DOTYCZĄ PRZYKŁADOWYCH NAKŁADÓW ORAZ WARIANTÓW

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI A BEZPŁATNIE PRZYGOTUJEMY ROZWIĄZANIE NAJLEPIEJ DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Tel: 782 157 971 Email: biuro@easy-print.pl

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CZY MUSZĘ MIEĆ PROJEKT GRAFICZNY?

Nie, nie musisz. Ale możesz. Jeśli masz projekt graficzny - to świetnie, realizacja pójdzie nam jeszcze szybciej. Jeśli natomiast go nie posiadasz, to nic się nie stało. Nasze studio graficzne przygotuje dla Ciebie profesjonalny projekt np. na podstawie Twojego logo, tekstów oraz dostarczonych zdjęć. Przygotujemy dla Ciebie co najmniej dwa unikalne projekty - dzięki czemu będziesz mógł wybrać wersję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli jednak nie posiadasz żadnego z tych elementów - również nic się nie stało, gdyż jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie atrakcyjny projekt od podstaw.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE W EASY PRINT?

To bajecznie proste! Możesz napisać do nas maila na adres biuro@easy-print.pl i opisać w nim czego dokładnie potrzebujesz. W ciągu 1 dnia roboczego na pewno uzyskasz odpowiedź. Możesz także przyjść do nas do biura osobiście (po uprzednim kontakcie telefonicznym) - wtedy na miejscu porozmawiamy o Twoim zamówieniu. Wspólnie dobierzemy najlepsze dla Ciebie materiały oraz rodzaj druku.

Jeśli masz gotowy projekt niezwłocznie rozpoczniemy realizację – dokładną datę odbioru zamówionego towaru prześlemy do Ciebie mailem - jeśli uda nam się wykonać Twoje zlecenie szybciej niż zakładaliśmy poinformujemy Ci o tym.

Jeśli nie posiadasz projektu, po ustaleniu głównych założeń i/lub dostarczeniu nam materiałów Twojej firmy (o ile takimi dysponujesz) takich jak logo, kolory firmowe itp. przygotujemy dla Ciebie co najmniej dwa unikalne projekty - dzięki czemu będziesz mógł wybrać wersję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Po ostatecznej akceptacji zarówno treści jak i wyglądu rozpoczniemy drukowanie.

JAK WYGLĄDAJĄ PŁATNOŚCI W EASY PRINT?

Do każdego zamówionego u nas towaru lub usługi wystawimy paragon bądź fakturę. Przy pierwszym zleceniu wymagamy z Twojej strony zaliczki 50% końcowej kwoty zamówienia, pozostałe 50% płatne jest przy odbiorze gotówką lub przelewem w dniu wysyłki. WAŻNE! Zaliczkę płacisz tylko wtedy gdy zaakceptujesz wysłane przez nas projekty i jesteś zdecydowany złożyć zamówienie lub też gdy dostarczone przez Ciebie pliki przejdą naszą weryfikację.

JAKIE SĄ RODZAJE PAPIERÓW DO DRUKU?

Do druku cyfrowego stosujemy kilkanaście różnych rodzajów papieru. W zależności od tego co i w jakim celu chcesz wydrukować dobierzemy odpowiednią gramaturę oraz typ papieru. Większość podłoży ZAWSZE jest na miejscu- jeśli chcesz się upewnić na czym dany plik zostanie wydrukowany możesz obejrzeć papier przed zleceniem druku. Dysponujemy także szeroką gamą wzorników, z których możesz wybrać papier idealnie odpowiadającym Twoim potrzebom - zamówimy go specjalnie dla Ciebie!

CZY A4 JEST WIĘKSZE OD A5 CZY ODWROTNIE?

To jedno z pytań najczęściej zadawanych nam przez naszych klientów. Poniżej mała ściąga:

A4 - 297 na 210 mm (rozmiar kartki z bloku rysunkowego)

A5 - 210 na 148 mm (rozmiar zeszytu szkolnego)

A6- 148 na 105 mm (1/4 kartki z bloku rysunkowego)

A7 - najmniejszy możliwy format ulotki 74 na 105 mm

DL - 99 na 210 mm

CO JEŚLI PO KILKU MIESIĄCACH BĘDĘ CHCIAŁ WYKONAĆ DODRUK MATERIAŁÓW WCZEŚNIEJ JUŻ WYDRUKOWANYCH?

Jeśli drukowałeś u nas Twoje pliki są na pewno bezpieczne w naszej bazie. Projekty i dane trzymamy dwa lata na dysku. Jeśli zlecałeś nam druk ponad dwa lata temu - nie przejmuj się - Twoje dane są zapisane na dysku zewnętrznym bądź innym nośniku. Przy dodruku oferujemy także drobne zmiany (zmiana danych na wizytówce, wprowadzenie innego adresu na ulotce) - w cenie druku!

PO ODEBRANIU TOWARU ZNALAZŁEM NA ZAMÓWIONYCH WYDRUKACH BŁĄD. CO TERAZ?

Wszystkie projekty wykonane przez nas przesyłamy do Twojej akceptacji, jeśli więc taka wersja została przez Ciebie zaakceptowana, nie mamy podstaw do uznania takiej reklamacji. W innych przypadkach reklamacja zostanie rozpatrzona najszybciej jak to możliwe, a co za tym idzie wykonamy ponowny wydruk poprawionej wersji Twojego projektu.

CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ USŁUGĘ W TRYBIE EKSPRES?

W większości przypadków: tak! Oczywiście nie wszystko da się wydrukować/wykonać w trybie ekspres jednak jeśli potrzebujesz pilnej realizacji warto zapytać! Opcja ekspres jest dodatkowo płatna jednak dzięki temu masz pewność, że Twój towar dotrze do Ciebie i Twoich klientów na czas!

JAK UZYSKAĆ RABAT?

Sposobów jest kilka ;-). Najprościej zamówić usługę w pakiecie - jeśli nie znalazłeś pakietu odpowiadającego Twoim potrzebom - stwórz własny (min. 3 dowolne usługi). 
Kilka razy do roku pojawiają się u nas promocje sezonowe - warto obserwować nas na facebooku - tam zamieszczamy wszystkie niezbędne informacje dotyczące przecen!
Jeśli jesteś z nami już długo możesz także liczyć na rabaty lojalnościowe oraz uznaniowe.

logo_szare_150

Tel: 782 157 971 Email: biuro@easy-print.pl

ZADAJ PYTANIE SPECJALIŚCIE

TOP